Breaking News
 |  | 

Inne tematy

Lekarstwo na nałóg – Ośrodek terapii uzależnień Wiosenna

Lekomania, uzależnienie od hazardu i alkoholizm to zmory współczesnego społeczeństwa. To choroby dotykające nie tylko nie tylko samego uzależnionego, ale też całych rodzin i społeczności, w których funkcjonuje. Podjęcie decyzji o leczeniu nigdy nie przychodzi łatwo. Warto jednak wykorzystać niezobowiązującą formę, którą oferuje coraz więcej ośrodków. Bezpłatna konsultacja, w ramach której stawiana jest diagnoza i opracowany plan leczenia to dobry początek drogi do wyzwolenia. Łatwiej namówić na nią osobę borykającą się z problemami.

Ludziom, którzy mają jakiekolwiek zobowiązania (rodzina, praca) wyleczenie wydaje się nieomal niemożliwe – jak bowiem zdecydować się na tradycyjny, 28-dniowy odwyk, który wiąże się z koniecznością pobytu w ośrodku i przerwania pracy, gdy mamy tyle obowiązków? Jak wytłumaczyć to pracodawcy? W dzisiejszych czasach nie jest to konieczne, oferta leczenia uzależnienia obejmuje też bardziej elastyczne metody. Warto sprawdzić, czy w okolicy znajdują się ośrodki oferujące alternatywne formy terapii uzależnień.

W Małopolsce nie mamy wielu ośrodków, które cieszą się równie dużą renomą co ośrodek terapii uzależnień Wiosenna. Ośrodek terapii uzależnień Wiosenna poza ofertą skierowaną do samych uzależnionych, proponuje również formy wsparcia dla osób współuzależnionych oraz pomoc w zachęceniu bliskich do podjęcia leczenia.

lekarstwo-na-nalog-osrodek-terapii-uzaleznien-wiosenna

ABOUT THE AUTHOR